השתתפות בתערוכת "יש דברים שרציתי לומר…" -בגלריה "על האגם" בפארק רעננה- מאי 19

מוזמנים להתרשם מהתערוכה הקבוצתית הנקראת "יש דברים שרציתי לומר…" בה הצגתי מבחר מיצירותיי מתחום האמנות האקולוגית. אוצרת התערוכה: שולי בריסקין.
איתי הציגו בתערוכה 4 אמנים ייחודיים שכל אחד מציג את תחום אמנותו: אורית עציוני, אדוארד אלמאשי, ג'ילברט אשור ודוד גומא.

לאור הדו"ח הקודר של האו"ם  שנכתב ע"י מאות מומחים בינלאומיים, שבני האדם מתעללים בכדור הארץ באופן קיצוני ומזיק, ועל כך שמיליון סוגים של בעלי חיים נמצאים בסכנת הכחדה, קשה לי להישאר אדישה. לפי כך אני מנסה להטמיע את המודעות הסביבתית הן באמצעות ההרצאות שלי והן באמצעות האמנות האקולוגית שאני יוצרת.

בתערוכה זו אני מתריעה על היעלמותם של החרקים מהמגוון הביולוגי, דילול וכריתת העצים, לצורך בריסון תרבות הצריכה. מתריעה על זיהום האוקיינוסים מאיי הפלסטיק הפוגעים במצב האקולוגי ובבעלי החיים הימיים, על בעלי החיים הנמצאים בסכנת הכחדה ומציגה יצירות נוספות המוכיחות את היופי הטמון בזבל ובפסולת שלנו, שניתן להפוך אותה לאוצר, למשאב יקר ערך ולאמנות ערכית ובעלת אמירה סביבתית לציבור בצורך הדחוף לשמור על כדור הארץ שלנו..

יחד אתי הציגו  ארבעת חבריי האמנים יצירות אמנות ייחודיות יוצאות מהכלל, אני גאה להציג יחד אתם בתערוכה נהדרת זו.
תודה לשולי בריסקין האוצרת שלנו למקצועיות וההקפדה האמנותית ועל כך שנתנה לכל אמן דגש וחשיפה לאומנותו הייחודית.
תודה לאחראים על המוזיקה באירוע הפתיחה לאלון קפושבצ'בסקי על הנגינה, ולהלל גבעון על השירה הנפלאה ותודה לכל האורחים שכיבדו אותנו בנוכחותם.

תודה שזכינו לתערוכה מרשימה עם אמנים ייחודיים שהציגו את אומנותם הייחודית והמקורית. תודה לתגובות הנלהבות וחוות הדעת שזכינו לקבל מהאורחים הרבים שהגיעו לבקר. מוזמנים להתרשם ממסר האמנות האקולוגית המושיטה ידה לסביבה.

ראיון עם השדרן מיכאל מירו לגבי היצירות המוצגות בתערוכה והשפעת האמנות האקולוגית על המודעות הסביבתית.

תודה לעוזי מור מחברת "COW MEDIA" לצילום, לעריכה ולהפקת הסרטון המציג את המסר של היצירות.

תודה לסרטון של סיניה זילברמן יזמת פרויקט "ספסל נתינה"  לראיון איתי על האמנות האקולוגית שהוצגה בתערוכה.

לשיתוף:

תגובה אחת

  1. מיכאל הגב

    מירי פעם נוספת את מפתיעה ביצירות מופלאות בשימוש חוזר, תמשיכי להזכיר לאוכלוסיה שקיים גם טבע וגם נתינה וגם אומנות מכל דבר ובכל דבר

השארת תגובה