הסברה יצירתית, חינוכית וסביבתית

הפניות וקישורים להעשרה לחיזוק הקשר בין האמנות לשמירת הסביבה​

תלמידי ביה"ס "תומר" בב"ש לומדים על "האמנות הירוקה בסביבה מקיימת"

dav

המורה לאמנות איילת מיימון ליד המיצב  "אמנות ירוקה בסביבה מקיימת" המוצג בביה"ס "תומר" בב"ש.
את המיצב האמנותי יצרה המורה איילת למתן  לתלמידים השראה יצירתית, חינוכית וסביבתית כחלק מתהליך חינוכי סביבתי שלומדים התלמידים בתחומי הקיימות.

המורה איילת כותבת לי שהתלמידים נהנו מאוד ליצור ברוח הקיימות.  במהלך היצירות שהם יצרו מחומרים ממוחזרים בהשראת יצירות האמנים שמופיעים במיצב "אמנות ירוקה בסיבה מקיימת", הם מאוד נהנו לגלות כי שימוש בחומרים זמינים וקיימים, לימד אותם כי ניתן להתבונן אחרת על הפסולת שלנו ועל חומרי הגלם הישנים, שטמון בהם פוטנציאל רב ליצירה אמנותית מהנה.

 בנוסף, הם למדו  לפתח את הדמיון ולהתפתח יצירתית.  במקום לצרוך משאבים חדשים כל פעם מחדש,  הם למדו בהשראת האמנות הירוקה ליצור יצירות אמנות המשאירות מסרים  חיוביים בלב הקהילה.

אני מאוד שמחה שבעזרת האמנות שאני יוצרת  ואמנים אחרים, אנו יכולים  לעורר השראה יצירתית ואמנותית, בנוסף גם לקדם  את המודעות החינוכית והסביבתית במערכת החינוך, גם על אנשי החינוך וגם על התלמידים, הנחשפים לאמנות אקולוגית וסביבתית בינלאומית בעלת השפעה לקידום ערכי שמירת הטבע, איכות חיי האדם ואיכות הסביבה בה אנו חיים.

בתמונה המוצגת עומדת איילת ליד תמונות המציגות את מבחר מיצירות האמנות שבחרה שאשלח לה לצורך ההדפסה והכנת המיצב לתלמידים.

 שמחה  להיות מקור השראה יחד עם אמנים נוספים במיצב האמנותי  "אמנות ירוקה בסביבה מקיימת" המוצג בביה"ס "תומר" בב"ש למתן השראה יצירתית, חינוכית וסביבתית לדור העתיד המתמודד באתגר הקיימות.

לשיתוף:

2 תגובות

  1. נדב חעקובוביץ הגב

    שלום. אשמח לדעת האם ניתן להביא הרצאה לבחהס

השארת תגובה