תערוכת "אמני רעננה על המפה" – יוני 2014

שמחה להזמינכם לסייר בתערוכת " אמני רעננה על המפה" של חברי פורום אמני "מוזה" המתקיימת בגלריה "על האגם" ברעננה בין התאריכים 17.6.14 – 30.6.14. אוצרת: איסנה מאירוביץ'-יעקב.
פתיחה חגיגית התקיימה בתאריך 17.6.14 בשעה 20:00 במעמד רונית וינטראוב סגנית ראש העירייה והממונה על אגף תרבות, נוער ופנאי.
כל אמן קבל לידיו אובייקט – מפה מודפסת על קנבס והוזמן לתת פרשנות משלו לחוויות הזמן והמרחב שלו בעיר. אני מזמינה אתכם לראות את הפרשנות האישית והאומנותית שלי באמצעות היצירה.
שם היצירה: מנוע צמיחה – 2014
באמצעות היצירה אני מנסה להעביר מסר ודאגה לדורות הבאים שעלינו לזכור כי המשאבים שלנו מתכלים ונהרסים מתוך בזבזנות לצרכי האדם. אנו נימצאים פה לא רק להנות מהטבע, אלא לדעת גם להחזיר לו אהבה, דאגה והכרת תודה לכל מה שמזין אותנו בחיי היום יום וביניהם העצים הניפלאים העוטפים אותנו בחיבוק ירוק כמטהרי ומצנני האויר שאנו נושמים ודואגים לבתי גידול לציפורים המזמרות ומשמחות אותנו בשירתן.
הרכבת חלון על תמונת המפה בשילוב קולאג' תמונות עץ הבוהיניה מ 4 עונות, תמונות שלי ושל נכדיי ,קולאג' ממפת העיר רעננה וכולם משתלבים יחד בציורי נוף וטבע  תוך מתן הערכה לבריאת הטבע ובריאת האדם והיופי בהשתנותם על פי 4 עונות השנה.
היצירה"מנוע צמיחה" מציגה את הקשר האישי שלי להשתרשות בעירי דרך התבוננות עונתית מבעד לחלוני על שתיל עץ הבוהיניה הגדל בחצרי. השתיל ניטע בט"ו בשבט 2010 בפעילות למען הקהילה שהייתי שותפה לה עם מחלקת הקיימות של העיריה לעידוד הייעור במרחב העירוני ועם יעקב גילת מפרויקט "עץ נולד".
אחר התפתחותו של העץ אני עוקבת במשך 4 שנים בבלוג אישי באתר שלי ומתעדת את צמיחתו בכל עונות השנה ( יחד עם גדילתם של נכדיי שהם בגילו של העץ) במטרה לקדם את המודעות לחשיבות העצים בחיינו ובמיוחד במרחב העירוני של עירי.
עיר בצמיחה מתמדת, עליה להכיר בצורך כי פיתוח והתחדשות בבניה, תעשייה ותחבורה יהיו במקביל להגדלת השטחים הירוקים על המפה.
שמחה לשתף אתכם במסר הטבוע ביצירה "מנוע צמיחה" לריבוי העצים בעירנו, לשמירה על ריאה ירוקה והנאה לאדם, לטבע ולסביבה המיטיבה עם הנשמה ועם הנשימה.

לשיתוף:

2 תגובות

  1. Hana Karny הגב

    Dear Miri,
    It is so beautiful. It is even better then I expected. KOL HAKAVOD YAKIRATI
    With Love,Hana And the Karny Family in Houston June 19, 2014

  2. מירי ישראלי » השתתפות בתערוכת "אמני רעננה על המפה" יוני 2014 הגב

    […] פרטים מלאים על התערוכה, באלבום התערוכה בקישור המצורף: אלבום תערוכת "אמני רעננה על המפה" […]

השארת תגובה