הרצאות לקהל הבוגר והגיל השלישי לקידום המודעות הסביבתית, תרבות, איכות הסביבה והעצמה נשית

במסגרת מסעי ברחבי הארץ לקידום המודעות הסביבתית, אני נרגשת לקבל את חוות הדעת והתגובות המרגשות שאני מקבלת מקהל המבקרים מכל סדרת ההרצאות שאני מוזמת להרצות בישובים שונים בארץ.
מתוך שליחות אני שמה דגש בסדרת ההרצאות שלי, להעביר את המסר החיובי האופטימי ולהציג את הפתרונות  מעוררי ההשראה המבוצעים ברחבי העולם בתחומי הקיימות, האמנות, התרבות וההעצמה הנשית.
אני מאמינה שכאשר אתה מציג את החידושים החיוביים והיצירתיות הבלתי נתפסת ברצון לפיתוח בר קיימא סביבתי, חברתי, תרבותי וכלכלי, אתה גורם לתדר של אנרגיה חיובית שעוברת הלאה על ידי הקהל הרוצה לתרום כיצד  כל אחד יכול להיטיב עם האדם, הטבע, החברה, הקהילה ואיכות הסביבה בה אנו חיים.
תודה לכל הממליצים המעבירים את המידע לקהל נוסף וממליצים לאחרים להתרשם מההרצאות מעוררות השראה עוצמתית.
בכל ישוב אני פוגשת אנשים מגילאים שונים, תרבויות שונות המגלים סקרנות ורצון לדעת על החידושים והפתרונות המרגשים כיצד פועלים ברחבי העולם להיטיב עם משבר המזון בעולם, משבר המים, האנרגיה, מצב הטבע, בעלי החיים, החקלאות, הבריאות, העצמה נשית ומצב האנושות. .
ההרצאות מציגות השראה כיצד כל אחד יכול לחולל שינויים קטנים באזור מגוריו, שביחד הם מתקבצים לשינויים מרחקי לכת בצורך להיטיב עם האנושות ולעמוד באופטימיות פורצת דרך באתגר הקיימות.

לשיתוף:

תגובה אחת

  1. אורית שר הגב

    היי מירי:
    תודה לך מירי ההרצאה לגמלאי חוף השרון הייתה מרתקת.
    את מצליחה להעביר את המסר לכל הגילאים בזכות האמונה שלך בעשיה למען שמירת כדור הארץ לדורות הבאים.
    יישר כוח מירי.

השארת תגובה