סדנאות יצירה ירוקה משקיות ניילון

כיצד ניתן לשנות את הרגלי הצריכה והשימוש בשקיות הניילון הפוגעות בעלי חיים בטבע ובסביבה?. אחת האפשרויות היא השתתפות בהרצאה מעשירה  ודינמית המציגה את נזקי תרבות הצריכה והשימוש בשקיות הנילון והפלסטיק והפגיעה שהן גורמות לבעליי החיים, לטבע ולסביבה ומה ניתן ליצור מהן בשימוש חוזר לצרכי יצירה.
אפשרות נוספת היא, להשתתף בסדנת יצירה חווייתית ומפתיעה ולגלות את יכולת היצירה הטמונה בשקיות הניילון בה נלמד כיצד ניתן ליצור מהפך מן הפח, ליצור יצירות שונות ומגוונות ולקבל רעיונות נוספים לשימוש חוזר מפתיע ומהנה משקיות הניילון שיועדו להטמנה  אשר נפיח בהם חיים חדשים.

מזמינה אותך להשתתף בסדנה שהיא חוויה והנאה מחדוות היצירה הירוקה, להפתיע את עצמך ביצירתיות רבה תוך תחושה ערכית שכולנו יכולים לעשות שימוש חוזר בפסולת של שקיות הניילון ליצור מהן "מהפך מן הפח" ולהיטיב עם האדם, הטבע והסביבה.

לשיתוף:

4 תגובות

 1. אורית שר הגב

  השתתפתי בסדנה של מירי ישראלי יצירת תיק משקיות ניילון. סדנה חוויתית ומאתגרת (את הטכניקה לומדים בסדנה וכשחוזרים הביתה פתאום מתחילים להבחין בצבעים ובכיתובים שעל השקיות ועל מוצרים שניתן להכין מהשקיות)סדנה ממש ממש מומלצת.
  מירי כל הכבוד!!!

 2. אשר אברמוביץ הגב

  אשר אברמוביץ
  08/12/2013 13:24
  מירי היקרה,
  אשתי שירלי וחברתה הצטרפו לסדנה שלך להכנת תיקים מחומרי מיחזור. שתיהן נהנו מאד מאופן העברת הסדנה, כמו גם כך שלמדו הרבה על השימוש בחומרים היומיומיים שסביבנו להפקת תיק אופנתי ויפה.
  הן מאד העריכו את המסירות שלך לנושא המיחזור ושמירה על סביבה ירוקה. בנוסף,הסדנה נתנה להן רעיונות חדשים לעבודות אמנות שונות וכן לעשיית מהפך מהחומרים שבמקורם מיועדים לפח. יש לציין שהסדנה הועברה באופן יסודי, נעים ובאווירה משפחתית.
  תודה רבה, אשר
  http://www.ashera.net

 3. אילנה סגל הגב

  היי מירי
  אשמח להשתתף בסדנה להכנת תיקים
  היכן את מלמדת.
  להשתמע
  אילנה

 4. רות יששכר הגב

  מקסים, כל כך אסתטי

  מעוניינת להירשם לסדנא

השארת תגובה