השתתפות בתערוכת "אני רענני" אמני מוזה רעננה שמים את רעננה על המפה

כמחווה ליום הולדתה ה- 95 של העיר רעננה, הוזמנתי להציג בתערוכה "אני רענני" יחד עם אמני "מוזה" רעננה  בסימן "רעננה על המפה". את התערוכה ארגנו נירה שרון ממנהלת העסקים בשיתוף אמניות "מוזה" רעננה מירי פסוב ולאה בלאס. מארחת התערוכה היא חברת תדהר רוגובין אשר הציבה את המיצגים בטרקליני הכניסה של מספר חברות הייטק, זאת כחלק מאירועי חודש הטכנולוגיה "יוניטק" המתקיים ברעננה.
בזמנו כל אמן קיבל את מפת רעננה ונתן לה ביטוי משלו. באמצעות היצירה אני מנסה להעביר מסר ודאגה לדורות הבאים לשימור חזון לעיר ירוקה, לעידוד הייעורר במרחב העירוני  ולהמשיך בפיתוח בר קיימא.
אנו נמצאים פה לא רק ליהנות מהטבע, אלא לדעת גם להחזיר לו אהבה, דאגה והכרת תודה לכל מה שמזין אותנו בחיי היום יום וביניהם העצים הנפלאים העוטפיםם אותנו בחיבוק ירוק כמטהרי ומצנני האוויר שאנו נושמים ודואגים לבתי גידול לציפורים ולבעלי חיים נוספים.
בתמונת המפה המוצגת כקולאג' בשילוב תמונות עץ הבוהיניה המשתנה בכל עונות השנה יחד עם תמונות שלי ושל נכדיי, התכוונתי להציג את הקשר האישי שליי להשתרשות בעירי דרך התבוננות עונתית מבעד לחלוני על שתיל עץ הבוהיניה הגדל בחצרי.
השתיל ניטע בט"ו בשבט 2010 בפעילות למען הקהילה שהייתי שותפה לה עם מחלקת הקיימות של העירייה לעידוד הייעור במרחב העירוני. היום העץ בן 7 שנים כמוו נכדיי הבוגרים והוא מעניק מצילו ומיופי לטיפוח סביבה ירוקה ונקייה.
אירוע הפתיחה היה במעמד ראש עיריית רעננה מר זאב ביילסקי וסגניתו הגב' רונית ויינטראוב, נכבדי ציבור נוספים ואמני "מוזה"רעננה.
נשמח לראותכם מבקרים בתערוכה ו"מביאים מוזה לעסקים". התערוכה פתוחה לקהל  הרחב ברחוב זרחין 13 לאורך חודש יוני בין השעות 10:00- 21:00

לשיתוף:

השארת תגובה