הרצאות חווייתיות בנושאי סביבה, תרבות ואמנות.

הרצאות חווייתיות בנושאי תרבות, אמנות, סביבה, קיימות והעצמה נשית. נסקור את המהפכה הירוקה הבאה במטרה לחזק את יחסי הגומלין בין תרבות האדם לסביבתו. בהרצאות נסקור את מצב שינוי האקלים בארץ ובעולם המשפיע על "משבר האקלים" ו"משבר הסביבה". נתרשם מפרויקטים מעוררי השראה מרחבי העולם המסייעים לחברה, לכלכלה, לחינוך, לבריאות, לתרבות ולסביבה. 
נצא למסע עולמי מרתק סביב הגלובוס המציג השראה לאקטיביזם בתחומי הקיימות,  בתחומי העצמה נשית כמו ההרצאה על "נשים פורצות דרך".
השראה אודות האמנות האקולוגית האקטיביסטית המשנה מציאות הלכה למעשה. נסקור פתרונות טכנולוגיים חדשנים סביב העולם הפועלים לצמצום הנזק לסביבה, ומיטב החידושים העומדים בפנינו באתגר הקיימות. 
הרצאות חווייתיות מעוררות השראה ומניעות לפעולה, כיצד כל אחד מאתנו יכול להשפיע על איכות חיינו ואיכות הדורות הבאים.
ההרצאות מלוות בסרטוני וידאו וקטעי סרטים המציגים צילומים מעוררי השראה כיצד להיטיב עם האדם, עם בעלי החיים, עם הטבע והסביבה..

לשיתוף:

11 תגובות

 1. תרצה לאופר הגב

  שמעתי בהנאה את ההרצאה שהעבירה מירי ישראלי בסינמטק בתל אביב על נשים פורצות דרך. הרצאה מרתקת על שש נשים מופלאות וביניהן שתי נשים מדהימות מישראל. האחת היא מרסל מחלוף מדענית ופרופסור להנדסת ביוטכנולוגיה והנדסת מזון, והשנייה היא סיון יערי מיסדת חדשנות אפריקה.
  מירי היא מרצה מעולה ואשמח לשוב ולשמוע הרצאות נוספות של מירי בעתיד הקרוב.
  תודה רבה,
  תרצה

 2. אהובה הגב

  כל הכבוד ובהצלחה בהמשך.

 3. נאוה סגן הגב

  למירי יקרה שלום וברכה
  ברצוני לבטא את התרשמותי העמוקה מהרצאתך ומעשייתך.
  ההרצאה הייתה בנויה לתלפיות שילבה את מכלול האמצעים
  והצליחה לעשות לכולנו בום גדול….ולרתק את המאזינים.
  יישר כוח והמשיכי לפקוח עיניים ולהפנים את המסרים החשובים שלך.

  בברכה נאוה סגן
  יו"ר ועד גמלאי משרד החינוך, ירושלים

 4. רחל קונפורטי הגב

  מירי יקרה, ההרצאה שלך מהדהדת במחשבתי מאתמול ועוד יותר מזה . זה מרגש לראות איך האומנות יכולה לחולל שינוי. תודה, זה נותן תקוה . ואני חושבת שאת בהחלט חייבת בשביל עצמך בעיקר ליצור מיזם כזה שמערב את הקהילה יש לך את כל הידע והכישורים והתשוקה לעשות את זה. שולחת חיבוק חם ואוהב.

 5. מירי זיק הגב

  מירי יקרה, ברצוני להודות לך מקרב לב על ההרצאה המחכימה ומעוררת ההשראה "סיפור אהבה בין אומנות לסביבה" ששמענו ממך היום בבית הספר "קשת" מזכרת בתיה כחלק מפעילויות חודש הסביבה. התלמידים הקשיבו קשב רב וניכר שהיו מרותקים וזכו לשמוע על הנושא מנק' מבט חדשנית ועדכנית. דברייך שיצאו מן הלב חדרו אל ליבותינו והתלמידים העידו שהותירו בהם רושם רב. תודה על הדוגמאות הרבות והמוצגים שהבאת עמך, אנו מקווים להיפגש בקרוב לסדנת התנסות..
  בברכה ובתודה
  מירי, רכזת חינוך חברתי, ב"ס "קשת"

 6. אורלי טל הגב

  היי מירי יקרה,
  רוצה להודות לך מקרב לך על ההרצאה המרתקת,המצגת והמוצגים שהבאת עימך היום להרצאה.
  הייתה הרצאה מאד מעניינת והחשוב מכל…את העברת את זה בהמון חן,מקצועיות,כישרון רב ועיניין להביא את הנושא למודעות קהל היעד.
  ואם בטיפה קטנה אפשר לשנות ולעשות מהפח מהפך…הרי שהיצלחת…..
  שוב תודה, תבורכי והמשך הצלחה ענקית בפועליך למען הסביבה.
  בברכה ותודה אורלי טל
  מועדון פל"ג -3

 7. ורד נוי הגב

  השתתפנו בהרצאתך עם חברינו וברצוננו לומר לך שהיה מדהים!!!
  ישר כח מדהימה שכמוך.

 8. ניצה הכט הגב

  היי מירי יקרה
  תודה לך על ההרצאה המאוד מעניינת והטובה בה למדתי על דברים שלא חשבתי עליהם קודם מה ניתן לעשות מזבל, כל הכבוד!

 9. אורנה פריימן הגב

  מירי יקרה,
  חווינו חוויה מאד מרגשת בהרצאתך המעניינת ביד לבנים ברעננה בשבת האחרונה. האולם היה מלא מפה לפה, וכולם כמונו התלהבו ואף התרגשו מהסרטונים שהצגת בפנינו ומהעולם החדש שנפתח לנו. עולם של יופי ויצירה. יישר כוח והמשיכי להפיץ את תורתך ואמונתך ברבים.

 10. חיה נורבר הגב

  למירי היקרה,
  השתתפתי בהרצאה שהעברת ביד לבנים ברעננה. היית באמת מעניינת ומרגשת והעברת את חשיבות המידע שרצית להעביר בצורה מצויינת ומגוונת … חברותי ועוד אחרים גם אמרו זאת.
  אני זוכרת אותך כמעט מראשית דרכך, ועלי לציין שהפעילות שלך עבור הגנה על הסביבה, למען מניעת התדרדרות נזקים לטבע בישראל ולכדור הארץ.. וכן העלאת המודעות להרס הבלתי הפיך- שכל אחד מאזרחי העולם גורם- והמודעות של האפשרות לעצור את ההתדרדרות..על ידי לקיחת אחריות של כולנו, בעיקר בעזרת יצירות אמנות..זה באמת מעורר הערצה…מירי יקרה, לקחת על עצמך להיות בן נושאי הדגל בארץ למען המשימה החשובה והעצומה הזאת בצורה אמינה ומעוררת הערכה רבה…כל הכבוד לך על התמדתך הבלתי מתפשרת, אין כמוך…עלי והצליחי… כי פשוט אין לנו ברירה אחרת, כי הזמן עומד לרעתנו.כי אחרת אם לא נעשה כלום אנו מועדים להגיע לקטסטרופה נוראית שאין חזרה ממנה.
  באהבה והערכה רבה
  חיה נורבר

 11. מירי ישראלי הגב

  תוכלו להתרשם ממבחר חוות דעת על ההרצאות שלי בתפריט : כתבו עלי> בעמוד "לקוחות ממליצים".
  מזמינה אתכם להצטרף להרצאה מעשירה חווייתית ומהנה.

השארת תגובה