כלים לשתילת עציצים מחומרים ממוחזרים ECO ART

חומרים רבים שיצאו מכלל שימוש תוכלו ליצור מהם כלי קיבול לשתילת עציצים למשל קופסת פח ישנה של חמוצים שתוכלו לעטר אותה בשאריות של בדים, טפטים, אריזות שונות ולעטר אותה עם פקקים,כפתורים, פרחים מסוגים שונים, אני עיטרתי את הקופסת פח עם רשת שקיבלתי מזרים של פרחים , הדבקתי אותה עם דבק פלסטי לקופסת הפח ואחרי ייבוש ניקבתי חורים עם דוקרן, הכנתי פרחים מקפסולות של קפה והכנסתי אותם דרך החורים.  באותה השיטה תוכלו לעטר בכפתורים, תכשיטים ישנים, צדפים, מוצרי פלסטיק וזכוכית וכל דבר שיוסיף צבע לעיצוב הכלי. לא לשכוח לנקב את תחתית הכלי לניקוז המים שנאגרים מההשקיה. העיקר תהנו מהפריחה ומחדוות היצירה הירוקה.

red

 P1100024 (Large)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כלי לעציץ דקורטיבי מעוצב מבקבוק פלסטיק אדום מעוטר בפרחי קפסולות קפה ושאריות מפות פלסטיק, אמנות אקולוגית במיטבה המשלבת את פסולת האדם שנלקחה ממשאבי הטבע יחד עם הצומח מן הטבע.

        20130121_111845 (Large)   20130121_112113 (Large)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  כלי לעציץ בעיצוב אקולוגי מקופסת פח משימורים מעוטרת בשאריות רשת מאריזות זרי פרחים ומעוצבת בפרחים מקפסולות של קפה וניירות אריזה של ממתקים.

כלים נוספים תוכלו ליצור מקופסאות פלסטיק ובקבוקי פלסטיק שונים כמו הבקבוק פלסטיק שהפכתי למתלה לעציץ, העיקר לשתול שתילים ולעקוב אחר צמיחתם בהנאה.

eco  SAMSUNG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 רעיונות נוספים מקופסאות פלסטיק של רשתות השיווק ומבקבוקים בשימוש חוזר שעוטפים אותם בשאריות בדים, טפטים, ניירות צבעוניים, גרביים צבעוניות ועוד כיד הדימיון הטובה, ניקבתי עם מחורר חורים סביב היקף הבקבוק ועיטרתי  את שולי הבקבוק עם בלונים ישנים צבעוניים שחברתי בלונופר שומרת עבורי אחרי שהם מתפוצצים גם ניתן לעשות בהם שימוש חוזר.

P1090155 (Large) P1090159 (Large)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רעיונות נוספים ליצירה מקופסאות פלסטיק של רשתות השיווק שניתן לעטר אותם בציפוי של צדפים וחול מפוזר על דבק פלסטיק, שאריות בדים, טפטים, ניירות צבעוניים וכו', העיקר ללכת למשתלה או להנביט צמחים ולשתול אותם בכלים שצירתם מחומרים בשימוש חוזר, יש לזכור לנקב את  הבקבוקי או הקופסה למתן יציאת ניקוז המים.

IMG_3219 (Large)  IMG_3221 (Large)

 

 

 

 

 

 

 

 

 גם נהנה מחדוות היצירה הירוקה, גם פיתחנו את הדימיון וגם קבלנו תוצר חדש מחומר ישן שיצא מכלל שימוש.

רעיונות רבים נוספים ליצירת כלים לעציצים תוכלו לראות בגלריות של אומנות המיחזור.

תהנו מחדוות היצירה הירוקה ממירי באהבה.

לשיתוף:

השארת תגובה